piątek, 29 maja 2015

Niebo na ziemi

“Największym darem,jaki możesz dać innym, jest twoje własne szczęście.
Kiedy bowiem znajdujesz się w stanie radości, szczęścia i wdzięczności,jesteś w pełni połączony ze Strumieniem czystej i pozytywnej Energii,która płynie ze Źródła.
Jeśli znajdujesz się w stanie połączenia ze Źródłem, wtedy każda osoba czy przedmiot, któremu poświęcisz swoją uwagę,korzysta z tego.”
Ester i Jerry Hicks

Czy uwierzysz, ze można pokochać matkę-potwora? Przytulic do serca z miłością (choćby tylko w wyobraźni) ojca-tyrana, który tak bil, ze aż przetrącił Ci życie na pół....?
Uwolnić się od traumy znienawidzonej pracy i od wszystkich złych, gnębiących Cię wokół ludzi?
Wybaczyć samemu sobie najpodlejsze i najstraszniejsze rzeczy, jakie się w życiu uczyniło sobie i innym...? Czy jesteś na tyle odważna, aby uczciwie i szczerze powiedzieć sobie, ze masz już swojego nieudanego, smutnego, pełnego porażek i nieszczęść życia na tyle dość, ze sam czujesz, ze doszedłaś do ściany absolutnej?
I co dalej, jeśli sięgnąłeś już kompletnego dna ludzkiej bezsilności, niemocy, rozpaczy, smutku?
Naprawdę chcesz w tym tkwić do samego końca świata???

A czy potrafisz sobie wyobrazić, jak smakuje życie, w którym z nikim , nawet ze samym sobą, nie trzeba już walczyć? Czy wiesz, jak proste i piękne może być życie, jeśli uwolnisz się od strachu i leku, od nienawiści, żalu i smutku, zalewających Twoją skopaną dusze?
Czy potrafisz uwierzyć, ze uwolnienie się od wszechobecnego poczucia winy o wszystko i o nic, które toczy Cie codziennie skuteczniej niż agresywny rak, jest naprawdę wykonalne?
Jeśli sam zechcesz się obudzić, jeśli poczujesz to całym swoim sercem - właśnie zastukałaś do bram świata pełnego miłości, wybaczenia, wdzięczności i bezwarunkowej akceptacji.

Zapytam wiec wprost - czy chcesz się obudzić i sprawdzić, jakie życie jest naprawdę i kim Ty sam w nim jesteś?
Czy wolisz dalej spać w swojej wygodnie wymoszczonej krainie ofiar, śpiąc tak długo, aż umrzesz nigdy nawet nie żyjąc....?

Ty nie zmienisz świata, a ja nie jestem w stanie zmienić Ciebie. Ale możesz zmienić samego siebie, a wtedy zobaczysz jakie cuda zaczną dziać się w świecie wokół Ciebie.
Ja zaś mogę być Twoim wiernym towarzyszem i przewodnikiem w tej niezwyklej drodze do samego siebie, do świata miłości bezwarunkowej i akceptacji. Mogę Ci pokazać, jaka droga tam dotrzeć i jak z tej drogi w przyszłości już więcej nie zbaczać.
Nie mówie, ze będzie łatwo, bo najpierw , ucząc się wybaczania i miłości do siebie samego, trzeba będzie się zmierzyć czasem z ogromnym bólem. Z bólem, który w końcu jednak przejdzie, w odróżnieniu od tego, z którym pozostaniesz na zawsze, jeśli nie zmienisz swojego życia.

Nie powiem Ci, jak żyć, jakie decyzje w życiu masz podjąć, co jest Twoim przeznaczeniem, a co przekleństwem.
Nie wybiorę Ci Twojej ścieżki zawodowej ani nie naprawie rozpadającego się związku, ale jeśli mi zaufasz - poprowadzę Cie jak kochający, oddany przyjaciel i towarzysz Twojej własnej wędrówki droga do Światła. Do Twojego Przebudzenia. Bo cala reszta, łącznie z odpowiedziami na wszystkie Twoje pytania... już w Tobie jest. Tak naprawdę od zawsze tam była, tylko szybko o tym zapomniałeś. Ale ja pokaże Ci, jak to wszystko w sobie odnaleźć, jeśli wybaczysz. Sobie samemu, swoim krzywdzicielom, temu całemu "złemu światu", który w rzeczywistości jest taki piękny i prosty (jeśli go nie komplikujemy) i może być naszym osbistym Niebem.
Jeśli tylko pragniesz całym swoim sercem , aby Twoje życie się odmieniło, nie może się nie udać.
Podobno nauczyciel przychodzi wtedy, gdy uczeń jest gotowy.
Czy jesteś już gotowy, aby wreszcie wyjść z krainy ofiar ku życiu w miłości i pokoju?
Ja jestem gotowa, aby z miłością pokazać Ci , którędy ta droga prowadzi.
Jestem międzynarodowym coachem transformacyjnym. Dla ludzi z otwartymi sercami i umysłami nie ma absolutnie żadnych granic! Jeśli przekonali się o tym już Polacy żyjący w Irlandii, Norwegii, Anglii, Szkocji, Czechach i nawet dalekiej Kanadzie,   teraz czas na inne kraje  ....? Może to jest właśnie TWÓJ czas?
Pobędziemy razem w energii miłości i wspólnie poznając się, przyjrzymy się, jakie programy na życie zaczną się w nas odzywać. Co uwiera, co w życiu tak ciągle boli, co Cie przerasta i co Cie dzień po dniu zabija. Za czym tęskni Twoja dusza i jak bardzo Twoje skołatane serce wola o miłość. Będziesz zdziwiona, ile Twoich ukrytych programów na życie zacznie się ujawniać!

To będzie niepowtarzalna szansa, aby poznać mnie na tyle blisko, aby sercem poczuć, czy naprawdę chcesz spróbować, czym jest życie w miłości, bez wiecznej walki ze światem i samym sobą, życie bez żalu, nienawiści, smutku, leku, rozpaczy i poczucia winy.
I czy to ja dostąpię tego zaszczytu, aby towarzyszyć Ci w Twojej drodze do Przebudzenia i Transformacji.
Oraz  przebudzenia globalnej świadomości jedności.Zapraszam na autorski projekt coachingowy o nazwie:

Transformacja Twojego Życia.


Projekt trwa w okresie od 3- 6 miesięcy w zależności od tego jakie są potrzeby danej osoby.Możemy się spotykać raz lub dwa razy w tygodniu.
Może być także wersja turbo czyli przyspieszona.
Wszystko zależy od Ciebie!!!
Wspólnie ustalimy terminy i ochoczo się zabieramy do pracy nad sobą.
Jeśli jesteś gotów na intensywną zmianę swojego życia,
na  Początek Nowego, ZAPRASZAM
ten projekt jest właśnie dla Ciebie !!!!

Adresuję go wszystkich, ktorzy pragną zmienić swoje życie.
Pomagam uwolnić się od ciężaru przeszłości i doświadczać życia z nowej perspektywy oraz życia Tu i Teraz .

Program Metamorfozy podzielony jest na trzy części :

1. Intensywny Trening Wybaczania wg metody Colina Tippinga ( Radykalne Wybaczanie )
 2.Ćwiczenia wdzięczności,
3. Kreowanie Nowej Rzeczywistości .

Co daje Metamorfoza Życia ?

Zyskasz natychmiastowy wewnętrzny spokój i radość,
Uzdrowisz wszystkie swoje relacje,
Poznasz narzędzia i techniki do samorozwoju,
Doznasz harmonii Ciała, Umysłu i Ducha czyli doznasz CUDu.
Otworzysz bramę swego serca,
Szczęście zamieszka w Tobie,
Odnajdziesz pasje w sobie,
Sama stworzysz swoje życie na nowo.

W tej chwili robię nabór na nową edycję i możesz jeszcze wybrać sobie dowolne dni naszych sesji :)              Sesje odbywają się na skype : miraslawa77
     
    

Mam dla Ciebie jeszcze propozycję :

Całkowicie Darmową Konsultację.

Do zobaczenia po tamtej stronie lustra.

Z Miłością 


Malarka Miłości 


Mira W nowym reportażu Mariana Staszyńskiego "Z kosmosu zleciała kobietka", dowiemy się, dlaczego z jej usług, czyli "trenera życia", najczęściej korzystają panie i dlaczego panowie są bardziej sceptyczni. Dotkniemy spraw, których ani zważyć, ani zmierzyć się nie da. A każdy ze słuchaczy, dzięki intuicji i tak po swojemu odczyta przekaz zawarty w tej opowieści.


Posłuchaj:"Z kosmosu zleciała kobietka "


http://www.radio.opole.pl/studio_reportazu/z-kosmosu-zleciala-kobietka.html"Nie znam tej dziewczyny "


http://www.radio.opole.pl/studio_reportazu/nie-znam-tej-dziewczynyy.html


" a ja uczę kochać życie..."

https://soundcloud.com/miracoach/radio-opole-sa-a-ja-ucz-kocha
                    Mirosława MIRA  Hordyńska 


                                    Mentor & Coach 
                              Nauczyciel Vedic ART​


 Z miłością służe innym.Celem mojego życia, a więc i mojego biznesu  jest edukować i inspirować ludzi, aby cały czas byli w częstotliwościach wibracji miłości, wdzięczności, szczęścia i radości życia.
W ten sposób, chcę służyć ludziom z największą korzyścią dla nas wszystkich. Przeznaczeniem mojego biznesu jest  sukces i obfitość zbudowana na przesłaniu: z  miłością służę  innym. Moja działalność jest nośnikiem pozwalającym wyrazić sama siebie ludziom,których kocham-moim klientom. Wkładem w dobro innych jest miłość,którą przekazuję za pośrednictwem mojej firmy. e-mail adres:
 miravi7@gmail.com


tel.694 31 66 77


Podziękowania !!!
...................................................................................................


Od dłuższego czasu w moim życiu nastąpił zastój, czułam się jakbym stala w miejscu. Wszystko mnie przytłaczało a problemy piętrzyły się coraz bardziej.
Postanowiłam coś z tym zrobić i nie czekać ,że wszystko samo zniknie?!
Słyszałam o "Radykalnym Wybaczaniu", ale nie miałam zielonego pojęcia jak się za to zabrać i o co w tym wogóle chodzi?
I tak trafiłam na Mirę! To ona wprowadziła mnie w świat " magii" i na drogę do " Krainy Szczęśliwości". Nie ,nie było łatwo, czasami bylo bardzo trudno ale ona była przy mnie i wspierała mnie , zawsze umiała  doradzić, podpowiedzieć, pokierować.
Dała mi narzędzia do ręki z ktorymi pracowałam co dziennie. Pokierowała mnie i otworzyła mi oczy na moje problemy pokazując mi je z innej strony. Sprawiła, że stały się mniej przytłaczające a z biegiem czasu poprostu znikały. Jak... dlaczego...? Nie wiem. Bóg, Najwyższa Inteligencja, Wszechświat ...poprostu rozwiązał te problemy za mnie! I to jest "Magia" , " Cud", ktory spowodował, że się wyciszyłam , uspokoiłam, problemy już mnie tak nie przytłaczają i  znowu zaczęłam się śmiać !
Mira otworzyła mi oczy  i poszerzyła moje horyzonty na wiele spraw, zwłaszcza duchowych. Teraz wiem,że Bóg jest w każdej sekundzie  naszego życia, jest w nas i pomaga nam jeśli tylko go o to poprosimy!
Mira pokazała mi droge do krainy szczęśliwego życia. Moj świat, ja, moje życie już się zmienia....na lepsze!

Jeśli masz problemy z którymi sobie nie radzisz i chcesz zmienić swoje życie, polecam z calego serca Mirę, ktora jest nie tylko profesjonalnym nauczycielem, coachem, ale jest rownież cieplą i serdeczną osobą.

Bardzo dziękuję Mireczko za to, że jesteś i jestem ci wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiłaś do tej pory.

KOCHAM CIĘ!